Vienkārši veidi, kā sievietēm ietaupīt naudu, kad pienāk grūti laiki

Dzīve ir piepildīta ar kāpumiem un kritumiem, un viena no daudzām lietām, kas var būtiski svārstīties un ietekmēt arī visus pārējos procesus, ir jūsu finansiālais stāvoklis. Sievietes ka pavarda turētājas bieži vien ir daudz apzinīgākas savu un ģimenes finanšu līdzekļu lietošanā, taču arī viņas nav pasargātas no brīžiem, kad pienāk grūti laiki un josta ir jāsavelk ciešāk. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties iekrāt naudu ģimenes atvaļinājumam, greznai SPA atpūtai kopa ar tuvākajām draudzenēm vai arī jums ir jāatrisina vairākas citas neparedzētu izdevumu kategorijas (automašīnas remonts, neatliekamā medicīniskā palīdzība, darba zaudēšana u.c.), piedāvājam jums iepazīties ar pavisam vienkāršiem veidiem, kā sievietēm ietaupīt naudu, uz kuriem varat paļauties brīžos, kad, šķiet, plinte jau jāmet krūmos.

• Maksimāli izmantojiet savu piemājas bibliotēku.
Bibliotēka ir kā zelta raktuves dažādām bezmaksas lietām un pat izklaides un kultūras pasākumiem. Papildus grāmatām, kuras varat iegūt lasīšanai bez maksas, lielākajā daļā bibliotēku šobrīd ir pieejami arī DVD (credito inmediato México), audio grāmatas, Wi-Fi internets ar datoru un dažādi interešu kursi, kurus varat apmeklēt neiemaksājot ne centa, kā arī tikšanās ar rakstniekiem un viņu jaunāko grāmatu prezentācijas. Tas ir labāks, ko varat piedāvāt sev izklaidei, kad maciņā svilpo vējš.
• Izplānojiet savas ģimenes maltītes visai nedēļai.
Pavadiet pāris stundas nedēļas nogalē, lai saplānotu ēdienkarti visai nākamajai nedēļai un tad ar konkrētu nepieciešamo produktu sarakstu dodieties uz pārtikas veikalu iepirkties. Konkrēts un stabils ēdienreižu plāns visai nedēļai noteikti ietaupīs jūsu naudu, jo lielākie mājsaimniecības izdevumi ir tieši saistīti ar patērēto ēdienu. Ēdot mājās, jūs ne tikai ietaupīsiet naudu, bet arī patērētās kalorijas, jo jums būs iespēja ēst tikai veselīgu, mājās gatavotu ēdienu.
• Ballīšu vietā organizējiet groziņu vakaru.
Jo vairāk draugu jums ir, jo vairāk naudas jūs tērējat pusdienām ārpus mājas, dzimšanas dienas svinībām un dāvanām. Kāpēc gan to mazliet nemainīt? Tā vietā, lai pulcētos ar draugiem kādā no izklaides vietām vai restorāniem, organizējiet groziņu vakaru, kur ikviens atnes sev līdzi kādu no viņu mīļākajiem ēdieniem un dzērieniem. Tādā veidā jūs varat ietaupīt naudu, ko parasti iztērējat restorānos, kā arī visi ēdienu pārpalikumi pēc šādas ballītes nonāks jūsu ledusskapī, kas, iespējams, pabaros jūs vēl uz pāris dienām.
• Strādājiet vairāk.
Patiesība ir pavisam vienkārša – ja jūs strādājat vairāk, jums neatliek daudz laika, lai dotos iepirkties un bezrūpīgi tērētu naudu. Un ja strādājat vairāk – jūs arī nopelnāt vairāk. Ja jums nav iespējams uzņemties papildus darbus par papildus samaksu pie esošā darba devēja, ir laiks investēt sevi ārpusdarba aktivitātēs, kas varētu jums sniegt papildus ienākumus. Vakaros pēc darba pasniedziet privātstundas bērniem, vai piestrādājat par vakara vai brīvdienu aukli. Iespējas ir vairāk nekā jums sākotnēji varētu šķist.
• Iknedēļas tikšanās ar savu budžetu.
Izklausās visai amizanti, taču kā būtu, ja jūs ik nedēļas dotos uz randiņu, lai satiktos ar.. savu budžetu? Tāpat kā jebkurās citās attiecībās, ja vēlaties, lai jūsu finansiālā dzīve uzlabotos, jums ir jāvelta laiks un uzmanība arī savai naudai. Apņemieties reizi nedēļā noorganizēt savu personīgo tikšanos ar budžetu. Šajā dienā izejiet cauri sastādītajam budžetam, atjauniniet informāciju, kur nepieciešams, pārskatiet savus kontus un sekojiet līdzi tam, kā jūsu finansiāliem mērķi tiek realizēti. Tikai turot roku uz pulsa jūs spēsiet izkļūt no jebkuras izaicinošas finansiālās situācijas. Vairāk lasiet rapidos24.mx.